Kontaktujte nás

Ochutnejte poctivá vína od malých vinařů!

Od tradičních bílých vín. Po rosé a červená vína nebo vinnou medovinu

Sortiment se pořád mění, takže je pořád co objevovat ;)
Přijďte, napiště email nebo zavolejte.

Kontaktujte nás
Neláká vás víno?

VÍNA

Bílá vína

Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Müller Thurgau, Pálava, Aurelius, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Neuburg, Chardonnay, Hibernal, Děvín, Sauvignon, různá cuvée, klarety a  Frizzante

Červená vína

Frankovka, Svatovavřinecké, Modrý Portugal, Dornfelder, Cabernet Moravia, André, Cuvée Opacus,Merlot, Rulandské modré 

Růžová vína

Frankovka rosé, Svatovavřinecké rosé, Cuvée rosé, Frizzante rosé

VINAŘSTVÍ

Vinařství v obci Vrbice s bohatou tradicí. Rodina se věnuje výrobě vína generace za generací. Všichni členové rodiny pracují ve vinicích a sklepě. Vína vyrábíme přírodně s moderními technologiemi a dodržením tradičních metod. Výsledkem jsou vína s vynikající chutí a dlouhou životností.

Vít Sedláček-

Ve vinařství Omasta se specializujeme na vína lehká a svěží. Taková, která se dobře pijí jen tak na chuť i při slavnostních příležitostech. Jejich typickým znakem je vysoká aromatičnost, které dosahujeme macerováním při nízkých teplotách. Neděláme je na to, aby se archivovala. Vyrábíme víno, aby se pilo a lidé z něj měli radost. Nejlépe hru chutí a vůní vín Omasta oceníte, pokud je spotřebujete do 1 roku.

-vinařsví Omasta

Jsme maličké vinařství sídlící ve vinařské obci Kobylí, které se nachází v malebném kraji Modrých hor. Vinařství Ondřej Brdečko je sice maličké svou produkcí, avšak velké a neotřelé svými víny. Vinařství, kde se víno nedělá anonymně, ale s pokorou, láskou a úctou k přírodě.Obhospodařujeme necelé dva hektary vinic v katastru vinařské obce Kobylí a malou část hroznů od smluvních dodavatelů nakupujeme. Roční produkce činí pouhých 15 000 lahví v závislosti na ročníku, čímž se řadíme spíše mezi vinařskou raritu a mikrovinařství. Ve vinicích pracujeme šetrně a drtivá část prací je prováděna ručně.

Ondřej Brdečko-

Při výrobě vína přistupuji ke každému hroznu s respektem a vírou v jeho individualitu. Snažím se z vína dostat jeho maximální potenciál, aby vynikla jeho osobnost. Rád hledám drobné povahové odlišnosti typické pro konkrétní ročník nebo odrůdu, jímž se víno odliší od jiných.

-František Machovský

Neláká vás víno?
Něco se vždy najde

Industrial "art"

Máte zájem?

Kontaktujte nás