Kontaktujte nás

GDPR

Autorská práva

Provozovatel internetových stránek www.lemmyclub.cz má v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorským zákonem, právo vykonávat majetková práva k této webové stránce. Patří mu autorská práva ke všem obsahům, jako jsou texty, design, grafika, obrázky a uspořádání souborů.

Pravidla užití internetových stránek

Uživatelé internetových stránek www.lemmyclub.cz jsou povinni dodržovat pravidla užití těchto stránek, která stanovuje provozovatel. Pokud návštěvník těchto stránek nebo uživatel používá jakoukoli informaci na těchto stránkách, vyjadřuje souhlas s těmito pravidly. Jakékoli informace a údaje zveřejněné na těchto stránkách, s výjimkou dokumentu o autorských právech, nejsou právním úkonem, pokud není výslovně stanoveno jinak.

Zpracování osobních údajů

Provozovatel může požadovat od uživatelů poskytnutí osobních údajů, které jsou nezbytné k použití těchto stránek, v souladu s GDPR a dalšími právními předpisy. V takovém případě bude uživatel informován o zpracování a ochraně jeho osobních údajů a vyjadřuje tím svůj souhlas.

Spolupráce s jinými subjekty

Provozovatel spolupracuje s různými subjekty, kteří mu poskytují služby a mohou mít přístup k osobním údajům uživatele pouze v případě plnění svých povinností. Provozovatel neprodává ani nepředává osobní údaje třetím stranám, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné pro naplnění právních předpisů nebo ochranu integrity sítě.

Změna politiky ochrany osobních údajů

Provozovatel si vyhrazuje právo měnit svou politiku ochrany osobních údajů kdykoliv.

VRÁTIT SE NA DOMOVSKOU STRÁNKU